אודות קניבר

הסניף הראשון של הקניבר (על משקל קניבל) הוקם ב- 2001 בציר מוריה בחיפה. המקום נפתח ע"י שני שותפים: לירן לוי ורון ברם, ילידי חיפה שגדלו יחדיו והתבגרו בתיכון עירוני ה' ובהוויה הקולינרית בחיפה. לירן הגיע מתחום חיי הלילה והניהול, ואילו רון הביא עימו את הידע והטאצ' הקולינרי.

החשיבה סביב פתיחת הסניף הראשון הייתה הצפייה בעיר תל אביב, ואימוץ הנישה החדשה של המבורגר איכותי יותר מנישת הרשתות הגדולות ויצירת חוויית בילוי ולא של FAST FOOD.

 הקניבר הינו החלוץ בתחום ההמבורגרים האיכותיים בחיפה ואחריו הגיעו כל שאר המסעדות העוסקות היום בתחום בעיר. במהלך העשור האחרון המקום גדל והתרחב: לאחר שנה וחצי התווסף שרות המשלוחים, שתפס תאוצה אדירה, התפריט
שונה ושודרג, הצוות גדל מאוד, היקף העבודה התפרס על פני כל העיר והפריפריות, והוקם מטבח הכנות המספק, את הצרכים המתאימים ועומד בקריטריונים המחמירים של משרד הבריאות. בחמש שנים האחרונות עבר העסק, בהצלחה מרובה, את כל הטלטלות שעבר המשק בישראל ואף יצא מחוזק מהם: המיתון הראשון והשני ואת מלחמת לבנון השנייה,
בה נשאר אחד העסקים הבודדים הפתוחים בעיר. רשתות תקשורת מכל העולם דיווחו על כך בכלי התקשורת, וה"לוקל פטריוטיזם" שהביא להישארות הסניף פתוח, הביא עימו ערך מוסף של שיווק ופרסום.

לרשת מספר אפיונים ייחודיים, המהווים את הבסיס ואת העוגן הברור להצלחתה:

  • רמת ניהול גבוהה של הבעלים ושל דרג הביניים- אחמש"ים.
  • חשיבה של: "כל הזמן לשנות ולהתפתח, לא לקפוא על השמרים, להבין את הקהל שלנו..."
  • מערך שרות משלוחים, הבנוי ברמה הגבוהה והיעילה ביותר, ע"ב עובדי הרשת.
  • רוב עובדי הרשת הינם ותיקים ועובדים למעלה מ- 3.5 שנים בממוצע לעובד, רואים
    במקום בית שני, הדבר מביא לידי מחויבות ומסירות נדירה שלהם להצלחת המקום.
  • מוצר איכותי בשרות מהיר וגבוה. על קו המעבר בין FAST FOOD למסעדת גורמה.

כיום, הרשת בשלבי התרחבות ונפתחו מספר סניפים נוספים בקריות, עיר תחתית חיפה וטירת כרמל (סניף כשר) וכן, ישנו דגש  על זכיינות לסניפים נוספים.

חווינו צמיחה נוספת גם במטה ההנהלה- בשנת 2017 הצטרף גיל בניטה להנהלת הרשת, גיל מגיע מתחום הייעוץ העסקי, בעל ניסיון רב בניהול חברות גדולות וקטנות (כדוגמת ניהול רכש בחברת "הולמס פלייס", זכיינות ברשת Rebar ועוד). מטרות העל שלו, הן להוביל את כל נושא פיתוח ההדרכות למנהלים וזכיינים, וכן, שדרוג מערך השיווק וקשרי הלקוחות ברשת.

אנו כרשת חרטנו על דיגלנו להעניק שירות מעולה ומוצר מנצח ברמת מחירים שווה לכל כיס!
נשמח לארח אתכם לטרוף באחד מהסניפים שלנו.

הנהלת קניבר!